Sieć NEO.pl Zarejestruj się Twoja poczta

POJEMNE KONTA E-MAIL

neo.MAIL - szybkie i pojemne konta e-mail

Informacje ogólne

Wysyłając list elektroniczny nigdy nie usłyszymy sygnału zajętości, nie otrzymamy pozwijanego papieru, a transmisja zawsze będzie udana. Za każdym razem tekst będzie wyraźny, a obraz dokładny. Wszystko to niezależnie od odległości i czasu, po lokalnych stawkach za połączenie telefoniczne.

Dzięki poczcie elektronicznej wysłanie zarówno zwykłego, krótkiego listu czy też z dołączonym do niego dowolnym plikiem komputerowy w postaci anonsów reklamowych, skanowanych obrazów, arkuszy kalkulacyjnych, druków zleceń, nagrań z płyt kompaktowych, a nawet programów komputerowych jest szybkie i łatwe.

Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdują się pojemne, a zarazem funkcjonalne i szybkie w dostępie, konta poczty elektronicznej neo.MAIL. Ich wybrane właściwości to m. in.:

A oto co wchodzi w skład konta neo.MAIL:

 • pojemność konta 1 GB z możliwością dowolnego powiększenia pojemności,
 • w przypadku kont samodzielnych tj. nie związanych z żadnym serwerem WWW łatwy do zapamiętania adres (do wyboru): nazwa@neo.pl, nazwa@netclub.pl, nazwa@rules.pl, nazwa@power.pl, nazwa@homepage.pl, nazwa@amiga.pl,
 • opcjonalnie, można rozszerzyć wybraną nazwę domenową o nazwę miasta: np. nazwa@wroclaw.neo.pl,
 • możliwość zdefiniowania nazwy konta (przed znakiem '@') o długości do 30 znaków z możliwością stosowania w nazwie znaków typu myślniki lub kropki,
 • wstępna ochrona antywirusowa przychodzącej na konto poczty (wykrywanie ponad 280.000 różnych wirusów),
 • konfigurowalna ochrona antyspamowa na serwerze pocztowym,
 • zabezpieczenie Graylisting dla wszystkich kont,
 • automatyczne sporządzanie kopii bezpieczeństwa (backup typu "snapshot") konta,
 • możliwość samodzielnego zdefiniowania dowolnej liczby aliasów (dodatkowych adresów) do konta pocztowego,
 • ochrona konta przed spamem z pełną kontrolą nad filtrami poczty z poziomu WWW,
 • autentykacja SMTP (tzw. Antyoszust), uniemożliwiająca podszywanie się osób trzecich pod danego nadawcę,
 • WebMail czyli dostęp do poczty z poziomu dowolnej przeglądarki WWW,
 • obsługa protokołów sieciowych SMTP, POP3 oraz IMAP, a także obsługa tych protokołów poprzez SSL,
 • dostęp 24 godziny na dobę z dowolnego zakątka świata,
 • dostęp do Panelu Administracyjnego umożliwiającego szybką zmianę wszelkich parametrów konta bezpośrednio z poziomu dowolnej przeglądarki WWW,
 • bezpłatna pomoc techniczna, poprzez pocztę elektroniczną, ICQ, GG bądź telefonicznie. Do dyspozycji klientów jest także dokumentacja on-line systemu wraz z ciągle aktualizowanym działem F.A.Q., czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Bezpłatny okres testowy

Bezpłatny okres testowy

Każdą z oferowanych przez nas usług mogą Państwo natychmiast uruchomić oraz administrować nią. Dla każdej z usług dostępna jest opcja całkowicie bezpłatnego 14 dniowego okresu testowego! Będą mogli Państwo przetestować system NEO.pl bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów! Okres testowy 14 dni liczony jest dla każdej aktywowanej usługi z osobna

Jeżeli zdecydują się Państwo na trwałe korzystanie z naszych usług, wystarczy opłacić wybrany okres abonamentowy dla danej usługi i kontynuować użytkowanie danej usługi. Wprawdzie termin 14 dniowy jest ściśle przestrzegany, jednakże będąc świadomymi nieprzewidywalnych przypadków losowych i możliwych opóźnień w np. przekazywaniu płatności przez bank bądź pocztę, po upływie 14 Wasze konto zostanie zablokowane na kolejnych 14 dni. Nie utracą Państwo ŻADNYCH danych obecnych na koncie w momencie jego zablokowania, jednakże jego dalsze użytkowanie nie będzie możliwe. Konto zostanie odblokowane w momencie otrzymania przez nas Państwa wpłaty lub też, jeśli takowa nie nadejdzie, fizycznie skasowane wraz z całą zawartością po upływie 28 dni od momentu założenia usługi.

Konto neo.MAIL, a wymagania ZUS-u

ZUS

Od 18 września 2001 roku obowiązek przekazywania do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dokumentów ubezpieczeniowych, zgłoszeniowych i rozliczeniowych w formie elektronicznej drogą teletransmisji dotyczy wszystkich płatników rozliczających składki za co najmniej 21 ubezpieczonych.

Cennik usług

Konto neo.MAIL
    Opłata aktywacyjna 0 zł
 
Opłata abonamentowa za usługę
    Abonament roczny jedynie 63.20 zł
 
Do podanych cen należy doliczyć 23% podatku VAT

Pomoc techniczna

Podręcznik użytkownika Do Państwa dyspozycji oddajemy naszych konsultantów, którzy telefonicznie, emailem bądź za pośrednictwem ICQ udzielą Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące aktualnej oferty sieci hostingowej NEO.pl, konfiguracji oprogramowania oraz użytkowania naszego systemu. Właściwe numery telefonów oraz adresy email znajdą Państwo tutaj.

Dodatkowo, naszym Klientom przesyłamy drukowaną wersję instrukcji użytkownika systemu hostingowego NEO.pl, której wersję elektroniczną znajdą Państwo on-line w dziale "Dokumentacja", zaś jej elektroniczny odpowiednik w postaci dokumentu PDF można pobrać z działu "Pliki do pobrania".

Uruchom usługę

MENU

 

Chat Software